1907 Fenerbahçe, Rift Rivals'de 3. Galibiyetini Aldı

07.07.2017

1907 Fenerbahçe, Rift Rivals'de 3. Galibiyetini Aldı

Esporda Rus (LCL) ve Türk (ŞL) takımlarını karşı karşıya getiren Rift Rivals 2017'nin ikinci gününde 1907 Fenerbahçe Espor Takımımız, ilk gün elde ettiği iki galibiyetin ardından bugün çıktığı üçüncü maçında da namağlup Vega Squadron takımı karşısında galip gelerek 3'te 3 yaptı.

Turnuvada geride kalan iki günün en iyi oyunuyla güçlü rakibi karşısında galibiyete uzanan takımımızın yanı sıra ülkemizi temsil eden diğer takımlar Oyunfor.CREW ve Team AURORA rakipleri karşısında galip gelirken, BAUSuperMassive eSports günü bir galibiyet bir de yenilgiyle tamamladı.

1907 Fenerbahçe, turnuvanın 3. gününde 8 Temmuz Cumartesi saat 17.00'de Virtus.pro takımı ile karşı karşıya gelecek. Şu an 3 galibiyet ile temsilcilerimiz arasında lider durumda bulunan takımımız bu maçtan da galip ayrıldığı takdirde bir diğer temsilcimiz Oyunfor.CREW ekibinin maçlarını tamamlamasını bekleyecek. Oyunfor.CREW yarın çıkacağı karşılaşmalarda bir mağlubiyet alması durumunda 1907 Fenerbahçe adını finale yazdıracak. İki takımın turnuvayı aynı galibiyet sayısı ile bitirmesi halinde ise geçtiğimiz mevsimi üst sırada tamamlayan Crew ekibi final oynayacak.