Asbaşkanımız Ozan Balaban’dan Erkek Basketbol Kombineleri İle İlgili Önemli Açıklama

07.05.2017

Asbaşkanımız Ozan Balaban’dan Erkek Basketbol Kombineleri İle İlgili Önemli Açıklama

Asbaşkanımız Sayın Ozan Balaban, Erkek Basketbol Takımımızın 2017-2018 sezonu Lig ve Euroleague maçlarında geçerli olacak kombine kartlarının yenileme işlemleriyle ilgili Resmi internet Sitemize açıklamalarda bulundu.

Daha önce açıklanan kombine fiyatlarına, kur artışını yansıtmaya çalıştıklarını belirten Ozan Balaban, taraftarımızın taleplerini dinleyerek kur farkının bir kısmını kulüp olarak karşılamaya karar verdiklerini söyledi ve %10 civarında indirim yapmaya karar verdiklerini ifade etti.

Asbaşkanımız Ozan Balaban, yeni sezon kombine fiyatlarıyla ilgili şunu ifadeleri kullandı: “Euro nezdinde geçen yılla karşılaştırdığımızda bu yıl %35 - %40 bir artış var. Bizim de maliyetlerimizin %90'ı dolar ve euro bazında. Biz de bu yıl ki kombine fiyatlarına kur artışını yansıtmaya çalıştık. Ancak taraftarlarımızın konuyla ilgili tepkilerini ilk andan itibaren takip ediyoruz ve onları dinlemek durumundayız. Bu kulübün sahibi Fenerbahçe taraftarlarıdır ve bizler de bu kulübün sahipleri değil yöneticileriyiz, dolayısıyla taraftarlarımızı dikkatle dinliyoruz. Yalnız burada bir parantez açmak istiyorum, sezon boyu mükemmel taraftarlarımızın Fenerbahçe Ülker Arena'da oluşturduğu atmosferin ardından, kombine fiyatlarıyla ilgili kullanılan tabiri kabul etmiyoruz, konuyla ilgili daha düzgün bir dili tercih ediyoruz ve dikkate alıyoruz. Twitter'da şahsıma hitaben yazılan mektuplardan da haberdarım. Erkek basketbolda geldiğimiz noktayı korumak ve hatta üzerine çıkabilmek için Başkanımız ve Yönetimimiz büyük fedakarlıklar yapıyor. Buradaki istikrarımızı, taraftarlarımızın desteği ve anlayışıyla birlikte sürdürmek istiyoruz. Sonuç olarak Fenerbahçe Spor Kulübü olarak taraftarımızın taleplerini dinleyerek kur farkının bir kısmını kulüp olarak karşılamaya karar verdik, Sayın Başkanımızın da talebi ve desteğiyle. Yeni sezon için açıklanan kombine fiyatlarında %10 civarında daha bir indirim yapmaya karar verdik. Revize fiyatları en kısa sürede kamuoyuyla paylaşıp yenileme dönemine başlayacağız. Umarım taraftarlarımız bize gerekli desteği verirler ve gelecekte takımımız için öngördüğümüz sportif ve finansal başarılara hep birlikte imza atabiliriz.”

Önemli Not: Erkek Basketbol Takımımızın 2017-2018 sezonu kombine kartlarının yenileme işlemleri, yapılacak fiyat güncellemelerinin ardından, Fenerbahçe Ülker Sports Arena kombine kart satış ofisinde 9 Mayıs Salı günü itibariyle başlayacaktır.