Başantrenörümüz Zeljko Obradovic CSKA Moskova Maçını Değerlendirdi

16.03.2018

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic CSKA Moskova Maçını Değerlendirdi

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, CSKA Moskova karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Takımın savaştığını görüyoruz. Oyuncularımı tebrik ederim. Zor bir maçtı ve CSKA'ya karşı her maç böyle oluyor. Son saniye şutuyla kaybettik. De Colo'nun bireysel kalitesi söz konusu. Kalinic orada doğru savunma yaptı ama ona rağmen basketi attı. Tabii 18 top kaybı da olumsuz etkiledi. Agresif olmamız konusunda maç öncesinde konuştuk. Önümüzde 4 maç daha var ve savaşmaya devam etmeliyiz. Play Off'ta ev sahibi avantajını elde etmek önemli.”ifadelerini kullandı.

Zaman zaman farklı şeyler denediklerini de ifade eden Zeljko Obradovic, “Kafamızda takıma önemli şeyler yapmaya çalışıyoruz. Son bölümde oyun kurucu Kalinic değildi, Guduric'ti ve farklı şeyler deniyoruz. Bazen iyi oluyor bazen de olmuyor. Ben bugün buraya gelen herkese de teşekkür ederim. Atmosfer harikaydı. Ayrıca su atıldı ve biz bunu hak etmiyoruz. Buna ihtiyacımız yok. Onun dışında herkese teşekkür ederim. Bizim taraftarımıza her zaman ihtiyacımız var.” dedi.