Çubuklu Formalar Sahiplerine Teslim Ediliyor

28.09.2018

Çubuklu Formalar Sahiplerine Teslim Ediliyor

Kalpleri Fetheden Renkler kampanyası kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle Fenerbahçemizin efsane çubuklu forması sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor.

Türkiye'nin dört bir yanındaki maddi olanakları kısıtlı taraftarlarımıza ulaştırılmak üzere Dernek üyelerimiz ve taraftarlarımızın katkılarıyla satın alınan Fenerbahçe formaları, düzenlenen etkinliklerle sahiplerine teslim ediliyor. İlk olarak Sancaktepe Engelliler Derneği ile başlayan dağıtımlar, sırasıyla Afrin Sınır Bölgesi, Hatay, Tekirdağ, Batman, Gaziantep, Çorlu, Sivas, Kocaeli ve son olarak gerçekleştirilen Okmeydanı Arş. Hast. Çocuk Onkoloji ve Türk Kanser Derneği ziyaretleriyle devam etti. Şu ana kadar toplam 900 Fenerbahçe Forması taraftarlarımıza ulaştırıldı.

Organizasyonun düzenlenmesindeki katkıları ve misafirperverlikleri için tüm ziyaret noktalarımızdaki ev sahiplerine bir kez daha teşekkür ediyor, kıymetli çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Önümüzdeki günlerde Türkiye'nin dört bir yanına düzenlenecek ziyaretlerle, Kalpleri Fetheden Renkleri taraftarlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz.