Derneğimizin Yeni Yıla Merhaba Daveti Yapıldı

13.01.2018

Derneğimizin Yeni Yıla Merhaba Daveti Yapıldı

1907 Fenerbahçe Derneği Yeni Yıl Daveti, çok sayıda üyemiz ve misafirlerinin katılımıyla Levent'te bulunan Dernek Lokalimizde gerçekleştirildi. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı geceye canlı performansları ve repertuarlarıyla solist Özge Erdeniz ile DJ İlyas renk kattı.

Gecede kısa bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Ruşen Çetin, geride bıraktığımız yılın Derneğimizin kuruluşunun 25. yılını kutladığı ve Fenerbahçe Basketbol Erkek Takımının elde ettiği Avrupa Şampiyonluğu ile unutulmaz bir sene olduğunu belirterek, camiamız adına yeni yılın da tüm branşlarda büyük başarıların kazanıldığı bir yıl olarak tarihe geçmesini temenni ettiğini söyledi.

Sözlerini "1907 Fenerbahçe Derneği, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da koşulsuz, şartsız Kulübümüzün yanında olmaya, tüm imkanlarıyla Fenerbahçemize hizmet etmeye devam edecektir" diyerek sürdüren Çetin, konuşmasını gecenin gerçekleştirilmesinde emeği bulunan sponsorlara ve tüm katılımcılara teşekkür ederek tamamladı.

Gecede ayrıca Derneğimiz tarafından Kulübümüzün 100. Yılı onuruna hazırlanan Asr-ı Fener'in sertifikaları, eski Dernek Başkanımız Sayın Ali Y. Koç tarafından sahiplerine takdim edildi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden davette ayrıca yeni yaşlarını kutlayan üyelerimiz için sürpriz doğum günü pastası kesildi.