Erkek Voleybol Takımımız sezonu açtı

29.08.2018

Erkek Voleybol Takımımız sezonu açtı

Erkek Voleybol Takımımız, yeni sezon çalışmalarına bugün öğle saatlerinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı. Antrenman öncesi yapılan tanışma toplantısında İdari Menajerimiz Abdullah Paşaoğlu ile Başantrenörümüz Veljko Basic kısa birer konuşma yaptı.

Başantrenörümüz Veljko Basic yönetiminde gerçekleştirilen 2018-2019 sezonun ilk çalışması atletizm pistinde yapıldı. Keyifli bir ortamda gerçekleştirilen çalışma 1.5 saat sürdü. Antrenmanda milli takımlarında bulunan yeni transferlerimizden Wouter ter Maat ve Kevin Klinkenberg hariç tüm oyuncular yer aldı.


Antrenman sonrası yeni transferlerimizden Ulaş Kıyak ve Konstantin Cupkovic Resmi Sitemize açıklamalarda bulundu.

Ulaş Kıyak: Herkeste büyük bir heyecan var

Deneyimli pasör, “İlk antrenmanı yaptık. Herkeste büyük bir heyecan var. Yeni sezon, yeni hedefler ve büyük bir camia. Eğlenceli bir antrenmandı ve inşallah tüm sezon böyle devam edecek. Çok mutluyum. Hep birlikte şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız” dedi.


Konstantin Cupkovic: Sabırsızlanıyorum

Başarılı smaçör de, “Bugün takımla ilk antrenmanı yaptık. Fenerbahçe'yi biliyorum. Büyük kulübün taraftarı ve bir parçası ne demek olduğunu biliyorum. Kulübümüzü saha içinde ve saha dışında temsil etmek için sabırsızlanıyorum” açıklamasında bulundu.