Fenerbahçe Doğuş’un Euroleague’deki Fikstür ve Maç Programı Belli Oldu

07.07.2017

Fenerbahçe Doğuş’un Euroleague’deki Fikstür ve Maç Programı Belli Oldu

THY Euroleague'in son şampiyonu Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın THY Euroleague 2017-2018 Sezonundaki fikstür ve maç takvimi belli oldu. Fenerbahçe Doğuş'un Fikstür ve maç programı şöyle:


1. Hafta – 12.10.2017 Perşembe // Unicaja Malaga – Fenerbahçe Doğuş

2. Hafta – 19.10.2017 Perşembe // EA7 Milano – Fenerbahçe Doğuş

3. Hafta – 25.10.2017 Çarşamba // Fenerbahçe Doğuş – Anadolu Efes

4. Hafta – 27.10.2017 Cuma // Panathinaikos Superfoods – Fenerbahçe Doğuş

5. Hafta – 02.11.2017 Perşembe // Fenerbahçe Doğuş – Valencia

6. Hafta – 10.11.2017 Cuma // Brose Bamberg – Fenerbahçe Doğuş

7. Hafta – 15.11.2017 Çarşamba // Fenerbahçe Doğuş - Olimpiakos

8. Hafta – 17.11.2017 Cuma // CSKA Moskova – Fenerbahçe Doğuş

9. Hafta – 24.11.2017 Cuma // Fenerbahçe Doğuş – Khimki Moskova

10. Hafta – 30.11.2017 Perşembe // Baskonia Vitoria – Fenerbahçe Doğuş

11. Hafta – 08.12.2017 Cuma // Barcelona Lassa – Fenerbahçe Doğuş

12. Hafta – 14.12.2017 Perşembe // Fenerbahçe Doğuş – Zalgiris Kaunas

13. Hafta – 19.12.2017 Salı // Fenerbahçe Doğuş – Kızılyıldız

14. Hafta – 21.12.2017 Perşembe // Maccabi Fox – Fenerbahçe Doğuş

15. Hafta – 28.12.2017 Perşembe // Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid

16. Hafta – 05.01.2018 Cuma // Fenerbahçe Doğuş – Baskonia

17. Hafta – 11.01.2018 Perşembe // Valencia Basket – Fenerbahçe Doğuş

18. Hafta – 17.01.2018 Çarşamba // Fenerbahçe Doğuş – Panathinaikos Superfoods

19. Hafta – 19.01.2018 Cuma // Anadolu Efes – Fenerbahçe Doğuş

20. Hafta – 26.01.2018 Cuma // Fenerbahçe Doğuş – Barcelona Lassa

21. Hafta – 01.02.2018 Perşembe // Olimpiakos – Fenerbahçe Doğuş

22. Hafta – 09.02.2018 Cuma // Fenerbahçe Doğuş – Brose Bamberg

23. Hafta – 22.02.2018 Perşembe // Fenerbahçe Doğuş – EA7 Milano

24. Hafta – 02.03.2018 Cuma // Real Madrid – Fenerbahçe Doğuş

25. Hafta – 09.03.2018 Cuma // Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Doğuş

26. Hafta – 16.03.2018 Cuma // Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova

27. Hafta – 20.03.2018 Salı // Fenerbahçe Doğuş – Maccabi Fox

28. Hafta – 22.03.2018 Perşembe // Kızılyıldız – Fenerbahçe Doğuş

29. Hafta – 29.03.2018 Perşembe // Khimki Moskova – Fenerbahçe Doğuş

30. Hafta – 05.04.2018 Perşembe // Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga