FENERBAHÇE'MİZLE GURUR DUYUYORUZ

20.05.2018

FENERBAHÇE'MİZLE GURUR DUYUYORUZ

Üst üste 3. kez katılma başarısı gösterdiği Turkish Airlines Euroleague finalinde İspanyol temsilcisi Real Madrid'e 85-80 mağlup olarak ikinci Avrupa Şampiyonluğu'nu elinden kaçıran Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımımız, turnuvayı Avrupa ikincisi olarak tamamladı.

Kulübümüzün önemli yatırımları ve tecrübeli Koçumuz Zeljko Obradoviç'in liderliğinde Türk Basketbol Tarihine altın harflerle yazılan büyük başarılara imza atan Basketbol Takımımız, geçirdiği başarılı sezonun ardından final maçında ortaya koyduğu azim ve mücadeleyle bir kez daha göğsümüzü kabarttı. Camiamıza ve Ülkemize yıllardır bu büyük gururu yaşatan Fenerbahçemizle, alınteri ve mücadelenin sembolü olan çubuklu formamızla bir kez daha gurur duyuyoruz.

Dünya'nın En Güzel Takımını yaratan Başta Kulübümüz Başkanı Sayın Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerimiz olmak üzere Takım Koçumuz Zeljko Obradoviç'i, Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini'yi, çubuklu formamızı terinin son damlasına kadar ıslatan Basketbolcularımızı ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyoruz.

Gelecek finalde, ikinci şampiyonluk yolunda şimdiden başarılar Fenerbahçe.

1907 Fenerbahçe Derneği