Formalarımız İzmir ve Kars'ta Çocuklarla Buluştu

12.03.2019

Formalarımız İzmir ve Kars'ta Çocuklarla Buluştu

Kalpleri Fetheden Renkler Kampanyamız ile Fenerbahçemizin efsane forması bu kez İzmir ve Kars'ta yer alan eğitim kurumlarındaki çocuklarla buluştu.

Bugüne kadar yurt çapında farklı noktalara yapılan ziyaretlerle üç bini aşkın formanın dağıtıldığı kampanyamızda sıradaki duraklarımız İzmir ve Kars oldu.

İzmir'de Duğrallar İlkokulu, EÇEV (Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı) ve Karaburun Okulu olmak üzere toplam 3 farklı nokta ziyaret edilirken, Kars'ta da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Soylu İlkokulu'nda çocuklara forma dağıtımı yapıldı.

İzmir'de gerçekleştirilen ziyaretlerde yönetim kurulumuzdan Rıfat Perahya ile birlikte dernek üyelerimizden Çiğdem İshakoğlu, Meltem İshakoğlu, Başak Şefii ve Yağızhan Göksoğlu da yer aldı.

Kars Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binasında yapılan forma dağıtımı ise Kars Valisi Sayın Türker Öksüz'ün katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Etkinlikte katılımcılara hitap eden Öksüz, çocuklarla ve aileleriyle bir arada bulunduğu için heyecanlı ve mutlu olduğunu belirterek,böyle bir etkinliği düzenledikleri ve çocukların mutlu olmalarına vesile oldukları için 1907 Fenerbahçe Derneği'ne teşekkür etti.

Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bizleri yakın ilgi ve misafirperverlikle karşılayan Duğrallar İlkokulu, EÇEV ve Karaburun Okulu yetkililerine, Sayın Valimiz Türker Öksüz'e, Soylu İlkokulu yetkililerine ve Senem öğretmenimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.