Futbol Ağırlama Paketleri ilk misafirlerini konuk etti

25.09.2018

Futbol Ağırlama Paketleri ilk misafirlerini konuk etti

Fenerbahçe Futbol Ağırlama Paketleri Fenerbahçe taraftarlarına yepyeni bir maç günü deneyimi yaşatmaya başladı. Taraftarlar değişik organizasyonlara katıldı ve Beşiktaş derbisini tribünden izledi.

Fenerbahçe'nin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nin muhteşem atmosferindeki maçlarını özel konsept ve sunumlar eşliğinde izlemek için hazırlanan Fenerbahçe Futbol Ağırlama Paketleri başladı.

Executive Box, Premium, Platin, Gold ile sunulan paketlerin ilki Beşiktaş derbisinde gerçekleştirildi. Paketlerin içeriğine göre bazı taraftarlar takım stada geldiğinde Hasan Ali Kaldırım ve Jailson ile fotoğraf çektirdi.

Ağırlama paketleri fırsatından yararlanan taraftarlar, Fenerium Tribünü'nde yer alan ağırlama salonunda Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir araya geldi. Taraftarlarımız, kendileri için hazırlanan özel alanda çeşitli yemekler yiyerek, maçı bekledi. Ayrıca eski futbolcularımız Stephen Appiah ve Diego Lugano da, Ağırlama Paketi sahiplerini onlar için hazırlanan özel alanda ziyaret ederek, fotoğraf çektirdi.

Doğum günü sürprizi

Fenerbahçe Futbol Ağırlama Paketi sahiplerinden Harun Akol'un doğum günü de kutlandı. Beşiktaş ile oynadığımız karşılaşmanın devre arasında paket sahibi taraftarımız Harun Akol'a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Harun Akol, yeni yaşını Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan ile Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt'ın da yer aldığı etkinlikle kutladı.


Fotoğraflar: Tolga Ovalı-Atilla Sertbakan-Ahmet Hopyar