Giuliano: "Harika bir sezon geçireceğimize inanıyorum"

28.06.2018

Giuliano: "Harika bir sezon geçireceğimize inanıyorum"

Profesyonel Futbol Takımımız, 2018-2019 sezonuna, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başlarken Brezilyalı oyuncumuz Giuliano Victor De Paula da yeni sezon ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Giuliano, iyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona hazır olmaları gerektiğini vurgularken, Teknik Direktörümüz Phillip Cocu'dan da övgüyle söz etti.

Sözlerine yeni sezon hakkındaki görüşlerini paylaşarak başlayan Giuliano Victor De Paula, “Sezon içerisinde oynayacağımız maçlara hazırlanmak için çok iyi bir hazırlık süreci olacak. Yeni bir sezona başlıyoruz ve birçok yenilik var. Yeni bir hoca ile çalışmaya başlıyoruz ve bu da yeni bir dönem demek. Bu yeni dönemde geçtiğimiz sezon yaptığımızın daha iyisini yapmak istiyoruz. Bunu başarmak için hazırlık sürecinde elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Lig başladığında da bir takım olarak oynayarak iyi sonuçlar almak istiyoruz. Çok eminim ve inanıyorum ki harika bir sezon geçireceğiz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Phillip Cocu'dan da övgüyle bahseden Brezilyalı yıldız, “Daha önce elde ettiği başarılardan dolayı kendisini tanıyorum. Daha önce kendisiyle çalışma ayrıcalığım olmamıştı. Bugün bizimle ne istediğini aktarmaya çalıştı. Umarım güzel bir sezon geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarımızın sezon boyunca vereceği desteğin önemine değinen Giuliano, “Bize inansınlar ve bizi desteklesinler. Biz, onların desteğini ve inancını hissederek şampiyon olabiliriz.”diyerek sözlerini noktaladı.