Hakan Dinçay Son Yolculuğuna Uğurlandı

14.09.2017

Hakan Dinçay Son Yolculuğuna Uğurlandı

Vefatıyla tüm camiamızı derinden üzen, Kulübümüze çok uzun yıllar hizmet etmiş, Voleybol Şubemizin bugüne dek edindiği önemli başarılarda büyük pay sahibi olan Kulübümüz Asbaşkanı Hakan Dinçay, bugün düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Altunizade İlahiyat Fakültesi Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Dinçay ailesinin fertlerinin yanı sıra; Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Dernek Başkanımız Ali Y. Koç, kulüp ve derneğimiz yöneticileri, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, BJK 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Medipol Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, eski yöneticilerimiz, Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile Profesyonel Futbol Takımımızın teknik heyet ve oyuncuları, Türk Voleybol Camiasından birçok isim, Kadın-Erkek Voleybol Takımlarımızın oyuncuları, Voleybol Şube Sorumlularımız ve çalışanları, diğer şubelerimizin kaptanları; sporcu ve yöneticiler, eski sporcularımız, kulüp çalışanları, taraftarlarımız, iş, siyaset, sanat ve spor dünyasından birçok isim ile Hakan Dinçay'ın sevenleri katıldı.

Öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Merhum Hakan Dinçay'ın cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Merhum Hakan Dinçay'a Allah'tan rahmet; Dinçay ailesi, sevenleri ve tüm camiamıza bir kez daha başsağlığı dileriz.