07.07.2017

Hazırlıklar Sürüyor

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde kamp yapan Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00'de başlayan antrenman, 1 saat 50 dakika sürdü. Isınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas çalışmalarının ardından dar alanda çift kale maç yapan oyuncularımız, antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.


Idriss Carlos Kameni Antrenmanda

Dün akşam saatlerinde İstanbul'a gelen ve bugün sağlık kontrolünden geçerek takıma dahil edilen yeni transferlerimizden Kamerunlu kaleci Carlos Kameni, kampa katıldı ve akşam saatlerinde yapılan antrenmanda özel program dahilinde çalıştı. Öte yandan milli takım kadrosunda yer aldıkları için kampa dün katılan Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı ile bugün kampa dahil olan yeni transferlerimizden Nabil Dirar'a antrenman öncesi çeşitli test ve ölçümler uygulandı.

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 6 Temmuz Perşembe günü yapacağı çalışmalarla sürdürecek.