HYPE SPIN Accelerator® Türkiye Programı İçin Proje Alımları Başladı

25.09.2018

HYPE SPIN Accelerator® Türkiye Programı İçin Proje Alımları Başladı

1907 Fenerbahçe Derneği, MEF Üniversitesi ve HYPE Sports Innovation arasında gerçekleştirilen anlaşma sonrası Türkiye'nin ilk ve tek resmi hızlandırıcı programı SPIN Accelerator® hayata geçiyor.

Geçtiğimiz hafta Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun 1907 Tribünü'nde düzenlenen basın toplantısıyla lansmanı yapılan, sporda inovasyon ve bölgedeki spor teknolojisi startup'larının sahip olduğu potansiyeli en üst düzeye çıkarmaya odaklanan programa başvurular başladı.

SPIN Accelerators'ın sahip olduğu küresel ağın bir parçası olan program aynı zamanda bu oluşuma daha önceden ev sahipliği yapmış dünya Çapındaki önde gelen ortakları da bir araya getiriyor. Silikon Vadisi, Avustralya, Almanya, İngiltere, İsveç, İsrail, Ukrayna, İtalya gibi ortaklarla birlikte yürütülen programın kıdemli eğitmenleri arasında UEFA'nın CMO'su Guy-Laurent Epstein, Reebok'ın Eski Başkanı Uli Becker, Washington Redskins'in Başkan Yardımcısı Bay Rod Nenner ve spor dünyasının yakından tanıdığı birçok üst düzey isim yer alıyor.

1907 Fenerbahçe Derneği ve MEF Üniversitesi'nin sunduğu SPIN Accelerator® programı, çeşitli sektörlerden spor alanında inovatif çözümler sunan startup'ları davet ediyor. Odaklanılan sektörler arasında: taraftar katılımı, performans ve analitik, giyilebilir teknoloji, büyük veri, akıllı stadyumlar ve daha fazlası yer alıyor.

SPIN Accelerator® programına başvurular aşağıdaki linkten online olarak gerçekleştiriliyor.
http://accelerators.hypesportsinnovation.com/1907-...

HYPE Sports Innovation Hakkında:

HYPE, perakende markaları, atletizm kulüpleri, federasyonlar ve akademi gibi geniş bir profildeki 30 binden fazla üyesiyle spor inovasyonundaki en büyük küresel ekosistemi kurdu. 10 binin üzerinde startup'la birlikte HYPE, dünya çapında tüm sektörlerdeki ortaklara ulaşım olanakları açısından rakipsizdir. Şirketin iş modeli, bu platformun spor endüstrisinin artan ihtiyaçlarından beslenerek inovasyon için kullanılmasına odaklanıyor.

HYPE, kuruluşundan bu yana eşi görülmemiş bir başarıya ve değere imza atan yatırımcılar, ortaklar ve tüketiciler için benzersiz teklifler ve hizmetler sunuyor. Bu alanda genişlemeye de devam ediyor. HYPE'ın müşteri portföyünde UEFA, Adidas, Spalding, Silicon Valley Bankası, Asics, Google ve birçok marka yer alıyor. Şirketin misyonu ise insanların hayatlarında sporun ve inovasyonun gücü ile iz bırakmak.

Detaylı bilgi için HYPE Sports Innovation'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz;

www.hypesportsinnovation.com