Josef de Souza: "Sonuna kadar mücadele edeceğiz"

28.01.2018

Josef de Souza: "Sonuna kadar mücadele edeceğiz"

Trabzonspor karşısında Takımımıza beraberlik getiren golü atan Josef de Souza,şampiyonluk için her türlü imkana sahip olduklarını ve sonuna kadar mücadele edeceklerini belirtti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Brezilyalı orta saha oyuncusu, “İlk yarıdaki oyuna bakarsak kesinlikle iki puan kaybettik diye değerlendirebiliriz. Daha iyi olan taraf bizdik. Onların golünden sonra dengemizi kaybettik. Hemen gol bulabilmenin heyecanıyla işlerin değiştiğini gördük. Gole kadar maç tamamen bizdeydi. İstediklerimizi yapamadığımız anlar oldu. Golden sonra da daha çok üstümüze gelmeye başladılar. En azından bir puanla tamamladık” dedi.

Hasan Ali Kaldırım'ın orta saha performansı ile ilgili de Josef, “Orta sahada iyiydik. Uyumluyduk. Hasan Ali de kendini aşan bir performans ortaya koyarak iyi bir maç çıkardı. Golü sadece bu şekilde atabilirlerdi, maçtan önce çalışmıştık. Tek yapabilecekleri buydu ve maalesef öyle de yedik. Bir pozisyon için yeni bir oyuncu daha kazandık. Böyle bir durumla karşılaşırsa ona güvenebiliriz” değerlendirmesinde bulundu.

Golle de değinen Josef de Souza, “Önemli bir goldü. En azından mağlup ayrılmamız bizim için önemliydi. Şu anda bitmiş hiçbir şey yok, mücadeleye devam ediyoruz. Şampiyon olabilmek için her türlü imkanımız var. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Rakiplerimiz de birbirleriyle oynayacaklar, biz de bunu fırsata çevireceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.