Kadın Voleybol Takımımız sezonu açtı

04.09.2018

Kadın Voleybol Takımımız sezonu açtı

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon çalışmalarına başladı. Sezonun ilk antrenmanını Voleybol Şubemizden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da takip etti.

Gelecek sezon 3 kulvarda birden mücadele edecek Sarı Melekler, 2018-2019 sezonun startını bugün verdi.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde yapılan antrenman öncesi teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelen Voleybol Şubemizden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, yeni sezonda herkese bol şans diledi.

Sezonun ilk çalışması saat 16.00'da başladı ve 1.5 saat sürdü. Yeni transferlerimizden Melissa Vargas, Fatma Yıldırım ve Sıla Çalışkan'ın da yer aldığı antrenmana milli takımlarda bulunan takım kaptanımız Eda Erdem Dündar ile yeni transferlerimizden Samantha Estephania ve Ana Antonijevic katılmadı.

Başarılı smaçör Fatma Yıldırım antrenman sonrası Resmi Sitemize yaptığı açıklamada heyecanlı ve mutlu olduğu ifade etti. Önlerinde 2 aylık bir hazırlık sürecinin olduğunu dile getiren Yıldırım, "Uzun bir aranın ardından sezona başlamak güzel oldu. Yeni takım ve heyecan. Fenerbahçe'de olduğum için mutluyum. İnşallah hayırlı olur. Hazırlık sürecinde Topuk yaylasında kamp yapacağız. Hazırlık maçları da oynayacağız. Umarım her şey güzel olur" dedi.

Orta oyuncumuz Dicle Nur Babat da, "Milli takımda yer almadığımız için 4 aylık bir ara oldu. Önümüzde 2 aylık bir hazırlık süreci var ve bu süreci de milli takımdaki arkadaşlarımız gelene kadar iyi değerlendireceğiz. Onlar geldikten sonra maçların başlamasına çok uzun bir süre olmayacak" diye konuştu.

Sarı Melekler çalışmalarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.