28.06.2018

KALPLERİ FETHEDEN RENKLER

Yeni sezona Başkanımız Ali Y. Koç önderliğinde yine tüm branşlarda şampiyonluk hedefiyle başlayacak olan Fenerbahçe'mize destek olmak, aynı zamanda maddi olanakları kısıtlı taraftarlarımızı da bu coşkuya ortak etmek adına 1907 Fenerbahçe Derneği olarak yeni bir kampanya başlatıyoruz.

Adını Fenerbahçe'mizin marşında geçen dizelerden alan "Kalpleri Fetheden Renkler" kampanyası ile hedefimiz; kulübümüzün en büyük gücü olan taraftarlarımızın katkılarıyla Fenerium'dan satın alınacak ürünleri, olanakları kısıtlı taraftarlarımıza hediye ederek sarı-lacivert renklerle batıdan doğuya tüm gönülleri bir kez daha fethetmek.

Bu sezon ülkemizin dört bir yanında daha da kuvvetli yankılanacak "Şampiyon Fenerbahçe" seslerini Kadıköy'ün sokaklarından Anadolu'nun köylerine taşıyabilmek, tüm Fenerbahçe sevdalılarını ait oldukları Sarı-Lacivert renkler altında buluşturabilmek adına kampanyamıza iştirak etmek isteyen taraftarlarımızın, aşağıda belirlenen bağış miktarlarından tercih edecekleri tutarı Derneğimizin banka hesabına yatırmaları yeterlidir.

Kampanyamızın son katılım tarihi olan 19 Temmuz 2018 'de ulaşılan tutar karşılığında Fenerium'dan alınacak ürünler, yeni sezon öncesinde belirlenmiş olan noktalarda taraftarlarımıza teslim edilecektir. Her zaman, her yerde Fenerbahçe'mizin en büyük gücü olan taraftarlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.


Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği


Gümüş Bağış = 250 TL
Gold Bağış = 500 TL
Platin Bağış = 1.000 TL

1907 Fenerbahçe Derneği - Banka Hesap Bilgileri

Yapı Kredi Bankası
Şube İsmi : Gayrettepe
Şube Kodu : 955
IBAN: TR56 0006 7010 0000 0024 9217 85