Kulübümüz Yöneticilerinden Şampiyonluk Değerlendirmesi

02.05.2017

Kulübümüz Yöneticilerinden Şampiyonluk Değerlendirmesi

40 maçın 35'ini kazanan ve sezonu 2 kupayla kapatan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızı tebrik eden yöneticilerimiz, Galatasaray maçıyla birlikte gelen şampiyonluğun ardından Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundular. Konuşmalardan derlediklerimiz şöyle:

Tahir Sarıoğlu: "Fenerbahçe bu kupaları hak ediyor"

Asbaşkanımız Tahir Sarıoğlu, “Şampiyonluktan ötürü çok mutluyuz. Bu başarıları hak ettik. Sporcular, teknik heyet ve yönetim olarak, bu kupayı bekliyorduk. İnşallah daha büyük başarıla imza atacağız. Galatasaray karşısında gelen şampiyonluk ayrı bir güzellik, emeği geçen herkesi kutluyorum. Diğer branşlarda da şampiyonluklar bekliyoruz. Fenerbahçe bu kupaları hak ediyor. Amatör sporlara en çok değer ve destek veren kulüp Fenerbahçe. Başkanımızın isteği amatör branşlara destek” diye konuştu.

Selim Kosif: Sezonu Domine Ettik"

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif, “Kızlarımız sezonu domine etti. 2 kupa kazandık. Bizim için güzel bir sezondu. Oyuncularımız kupayı bize, bizde taraftarlara hediye ediyoruz. Gerçek ortada, takımımız çok güçlü. Sponsorumuz Barilla'ya teşekkür ediyorum ve daha fazla sponsor bekliyoruz.” diye konuştu.

Abdullah Paşaoğlu: "Çok Mutluyuz"

Voleybol Şubemizin İdari Menajeri Abdullah Paşaoğlu, "Çok mutluyuz. Senenin emeği yerini buldu. Galatasaray karşısında 3 maçta, 3 galibiyet güzel. Diğer branşlarda da üst üste kuplar gelecek" ifadelerini kullandı.

Güneş Karababa: “İnşallah gelecek yıl da Fenerbahçe ile birlikteliğimiz devam edecek”

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın forma sponsoru Barilla Gıda'nın Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Karababa da, “Öncelikle Fenerbahçe yönetimine böyle bir takıma bize sponsor olma şansı verdikleri için teşekkür ediyorum. Fenerbahçe çok zorlu maçlar geçirdi ve hiçbir zaman bırakmadı. İnşallah gelecek yıl da Fenerbahçe ile birlikteliğimiz devam edecek” diye konuştu.