M. TAHİR SARIOĞLU’NUN ARDINDAN...

05.02.2018

M. TAHİR SARIOĞLU’NUN ARDINDAN...

Bugün kaybettiğimiz, Kulübümüz Asbaşkanı ve Derneğimiz üyesi Tahir Sarıoğlu'nun vefatının ardından Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Kulüpyöneticilerimiz şu ifadeleri kullandı:

Başkan Vekilimiz Mithat Yenigün: “Fenerbahçe camiasına başsağlığı diliyorum”

“Öncelikle Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Tahir kardeşim ile bu dönemde çalıştık. Hastalığını hiç belli etmemeye çalışan bir kardeşimizdi. Saygın ve çalışan bir insandı. Başta ailesine ve Fenerbahçe camiasına başsağlığı diliyorum.”

Asbaşkanımız Nihat Özbağı: “Herkes tarafından sevilen bir isimdi”

“Çok üzgünüm, ne diyeceğimi bilemiyorum. Güvenilir, dürüst, çalışkan, işini bilen saygın bir arkadaşımızdı. Son dönemde birlikte çalışma fırsatı bulduk. Herkes tarafından sevilen bir isimdi. Bütün Fenerbahçe camiasının başı sağ olsun.”

Yönetim Kurulu Üyemiz Serdar Erkan: “Çok üzgünüz”

“2 aydır yoğun bakımdaydı. Akciğer yetmezliğiyle boğuşuyordu. Ancak hastalığın kendisinden değil de hastalık sonrası gelişen komplikasyonlar neticesinde kaybettik. Çok üzgünüm. Çok iyi bir dosttu. İyi bir Fenerbahçeliydi. Yeri doldurulamaz.”

Yönetim Kurulu Üyemiz Barış Aydil: “Önemli bir ismi kaybettik”

“Önemli bir ismi kaybettik. Oldukça üzücü bir durum. Çok iyi bir baba, iyi bir ağabey, iyi bir dosttu. Acımız çok büyük. Tüm Fenerbahçe camiasının başı sağ olsun. Fenerbahçe ve Türk spor camiası için büyük bir kayıp. Hepimizin başı sağ olsun.”