MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MAÇI FUTBOL AĞIRLAMA PAKETLERİ SATIŞA ÇIKTI

28.09.2018

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MAÇI FUTBOL AĞIRLAMA PAKETLERİ SATIŞA ÇIKTI

Fenerbahçemizin, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nin muhteşem atmosferinde oynayacağı maçları; özel konsept, sunumlar ve birbirinden farklı sürprizler eşliğinde izlemek için hazırlanan Futbol Ağırlama Paketleri, taraftarlarımızı eşsiz bir maç gününe davet ediyor.

Takımımızın, Medipol Başakşehir FK ile 7 Ekim 2018 Pazar günü oynayacağı maç için satışa sunulan Futbol Ağırlama Paketleri'nin, Premium, Platin, Gold olmak üzere 4 farklı seçeneği bulunuyor.

İlk kez Beşiktaş derbisinde hayata geçirilen Futbol Ağırlama Paketleri'nden satın alarak stadımıza gelen taraftarlarımız, maç öncesinde scoreboard'dan paylaşılan fotoğrafları ile büyük bir heyecan yaşadı, lezzetli menüler eşliğinde ağırlandı, futbolcularımız Hasan Ali Kaldırım ve Jailson ile fotoğraf çektirdiler. Başkanımız Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya gelen konuklarımız, Beşiktaş maçı sürprizi olarak eski futbolcularımız Stephen Appiah ve Diego Lugano ile tanıştı ve derbi gününü unutulmaz anılarla tamamladılar.

Siz de birbirinden özel sürprizler yaşamak, Samandıra'da futbolcularımız ile bir araya gelme şansı yakalamak, teknik direktörümüz Phillip Cocu'dan size özel mesaj almak gibi özel deneyimler yaşamak istiyorsanız Fenerbahçemizin Medipol Başakşehir FK maçında, Futbol Ağırlama Paketleri için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Paket detaylarını incelemek ve satın almak için: https://www.fenerbahce.org/futbol-agirlama/

Telefon: 0(216) 542 16 81, E-posta: agirlama@fenerbahce.org