Okul Çocukları için Fenerbahçe Takımı Otobüsü ile ’Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu’ Başlıyor

23.09.2018

Okul Çocukları için Fenerbahçe Takımı Otobüsü ile ’Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu’ Başlıyor

Türk futbolunun ilk ayak seslerinin duyulduğu, bir asrı aşkın süredir büyük efsanelere ve zaferlere şahitlik eden stadımız, 'Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu' ile kapılarını bir süre önce taraftarlarımıza ve sporseverlere açmıştı.

2018-19 Eğitim ve Öğretim dönemi ile birlikte hayata geçireceğimiz yeni projemiz 'Okul Çocukları İçin Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu' ile de ilköğretim çağı çocuklarımızı, her hafta bu büyük efsane ile buluşturup Saracoğlu'nun eşsiz atmosferinde Fenerbahçe ruhunu hep birlikte yaşayacağız.

İstanbul'da yer alan okullarımızın öğrencileri, Fenerbahçe takım otobüsü ile okullarından alınacak, İstanbul dışından katılmak isteyen okullarımızın öğrencileri ise İstanbul'un belli noktalarından alınarak stadımıza getirilecekler.

Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'na katılarak şanlı tarihimize şahitlik edecek Sarı Lacivert minik kalpler, bu büyük heyecanı hayatları boyunca unutmayacaklar.

25 Eylül 2018 Salı günü ilk kez hayata geçirilecek 'Okul Çocukları İçin Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'na katılmak isteyen ilköğretim okullarımız, başvurularını info@fenerbahceefsanesi.com mail adresine yapabilirler.

Not: Okullarımız için katılım kontenjanı 38 kişi ile sınırlı olacak,
Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu, haftanın her Salı günü saat 10.00'da yapılacaktır.

Tüm bilgi ve detaylar için başvuru adresi: info@fenerbahceefsanesi.com

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ