ŞAMPİYON 1907 FENERBAHÇE!

19.08.2017

ŞAMPİYON 1907 FENERBAHÇE!

Espor'da Türkiye'nin en büyüğü 1907 Fenerbahçe!

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'nde normal sezonu lider bitiren, yarı finali zorlanmadan 3-0'la geçen 1907 Fenerbahçe Espor Takımımız, BAUSuperMassive eSports ile finalde karşı karşıya geldi.

5 Maçlık seri üzerinden oynanan dev finalde rakibine galibiyet şansı tanımayan takımımız, mükemmel bir oyunla mücadeleden 3-0'lık zaferle ayrılarak Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'ni Şampiyon olarak tamamladı.

Kuruluşunun ilk senesinde Rift Rivals 2017'yi kazanan 1907 Fenerbahçe Espor, Yaz Mevsimi'nde de şampiyonluğa ulaşarak 2. kez kupaya uzandı. Takımımız bu sonuçla Eylül ayında başlayacak Worlds 2017 turnuvasında Ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

Bu önemli başarıda pay sahibi olan başta Yönetim Kurulu Üyemiz ve Şube Sorumlumuz Sina Afra olmak üzere Genel Menajerimiz Emre Aksoy, Takım Koçumuz Serdar "Pades" Padeş, Kaptanımız Berke "Thaldrin Demir, oyuncularımız Kim “Frozen" Tae-il, Kang “Move" Min-su, Ege Acar "Padden" Koparal, Bahadır “JAPONE" Çolak ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor Şampiyon Takımımıza Worlds 2017'de başarılar diliyoruz.


Türkiye Büyük Finali'nde oynanan ve takımımızın şampiyonluğuyla noktalanan 3 karşılaşmanın özet görüntülerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.