SANCAKTEPE ENGELLİLER DERNEĞİ'NDE FENERBAHÇE COŞKUSU

09.08.2018

SANCAKTEPE ENGELLİLER DERNEĞİ'NDE FENERBAHÇE COŞKUSU

Kalpleri Fetheden Renkler kampanyası kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerin ilk durağı Sancaktepe Engelliler Derneği oldu.

Dernek Başkanı Sayın Rukkiye Yıldırım'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Karakeben ve Can Gebetaş ile birlikte gönüllü dernek üyelerimiz de hazır bulundu.

Türkiye'nin dört bir yanındaki maddi olanakları kısıtlı taraftarlarımıza ulaştırılmak üzere Dernek üyelerimiz ve taraftarlarımızın katkılarıyla satın alınan Fenerbahçe formaları, düzenlenen etkinliklerle sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Fenerbahçe marşları eşliğinde formalarını ve bayraklarını teslim alan Sancaktepe Engelliler Derneği üyeleri büyük bir mutluluk yaşarken, günün anısına yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sancaktepe Engelliler Derneği'ne bu güzel organizasyonun düzenlenmesindeki katkıları ve misafirperverlikleri için bir kez daha teşekkür ediyor, kıymetli çalışmalarında başarılar diliyoruz.