Sohbet Toplantımızın Konukları Fernando Sanz, Jose Maria Arrabal ve Rafet Fatih Özgür Oldu

11.12.2018

Sohbet Toplantımızın Konukları Fernando Sanz, Jose Maria Arrabal ve Rafet Fatih Özgür Oldu

Dernek Lokalimizde düzenlediğimiz sohbet toplantılarımızın sıradaki konukları, Avrupa Futbolunun en önemli liglerinden biri olan İspanyol La Liga temsilcileri Fernando Sanz ve Jose Maria Arrabal ile Türk Hava Yolları pazarlama müdürü Rafet Fatih Özgür oldu.

Levent'te bulunan Dernek Lokalimizde gerçekleştirilen toplantıya, Dernek Başkanımız Ruşen Çetin ve Yönetimiz Kurulu Üyelerimizin yanı sıra çok sayıda üyemiz ve misafirleri katıldı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Rıfat Perahya'nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak, Avrupa Futbolunun en önemli markalarından biri olan "La Liga"nın gelişim sürecinde uygulanan stratejiler ve yapılanma konularına değinildi.

İspanyol konuklarımızın ardından söz alan Türk Hava Yolları pazarlama müdürü Rafet Fatih Özgür, milli gururumuz Türk Hava Yolları'nın Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi ünvanını kazanması ve global bir marka haline gelmesi adına uygulanan stratejiler konusunda katılımcılarımızı bilgilendirdi.

Soru-cevap bölümünün ardından günün anısına hazırlanan plaketler, Dernek Başkanımız Ruşen Çetin tarafından konuklarımıza takdim edildi.