03.06.2018

TEBRİK EDERİZ

Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, 20 binden fazla kongre üyesinin katılımıyla Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde gerçekleştirildi.

Genel Kurul'da Kulübümüze hizmet etme onuruyla görev almaya talip olan ve kullanılan toplam 20 bin 736 geçerli oyun 16 bin 092'sini alarak Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Başkanlık görevine seçilen Sayın Ali Y. Koç'u ve Yönetim Kurulu'nun değerli üyelerini içtenlikle tebrik ederiz.

Kulübümüzde Başkan olarak görev yaptığı 20 yıllık süre boyunca birbirinden önemli hizmetlerde bulunan Sayın Aziz Yıldırım'a ve Yönetim Kurullarında yer alan tüm değerli yöneticilerimize camiamıza verdikleri emek ve hizmetlerden ötürü gönülden teşekkür ederiz.

1907 Fenerbahçe Derneği olarak tüzüğümüz, kuruluş amacımız ve ilkelerimiz doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Fenerbahçemize hizmet etmeye ve sorumluluk almaya devam edeceğiz.

Hepimizin ortak paydası ve sevdası olan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün 37. Başkanı seçilen Sayın Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerini bir kez daha tebrik ediyor, görevlerinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği