Vardar Maçı Hazırlıkları Başladı

14.08.2017

Vardar Maçı Hazırlıkları Başladı

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi Play-off Turunda Makedon ekibi Vardar ile 17 Ağustos Perşembe günü deplasmanda oynayacağı ilk maçın hazırlıklarına, 1 günlük iznin ardından, Can Bartu Tesislerimizde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.00'da başladı ve 2 ayrı bölüm halinde toplam 2 saat sürdü. Antrenmanın ilk bölümünde oyuncularımız , 30 dakika süreyle, salonda kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları yaptı. İkinci bölüm ise alt sahada ve tamamı basına açık olarak gerçekleştirildi. Bu bölümde, Göztepe maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Fernandao, Mehmet Ekici, Soldado ve van Persie takımdan ayrı özel programlar uyguladı.

Takımımız hazırlıklarını, 15 Ağustos Salı günü yapacağı çalışmalarla sürdürecek.

Giuliano Fenerbahçe'deki İlk Antrenmanına Çıktı

Fenerbahçemizin yeni transferi Giuliano Victor De Paula, bugün Takımımızla birlikte ilk antrenmanına çıktı. Ayrıca Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'ni gezen ve tesis hakkında yetkilerden bilgi alan Giuliano, memnuniyet ve beğenilerini dile getirdi.