Vedat Olcay Son Yolculuğuna Uğurlandı

30.10.2017

Vedat Olcay Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden; Kulübümüze çok uzun yıllar hizmet etmiş, eski Genel Sekreterimiz ve Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay son yolculuğuna uğurlandı.

Altunizade İlahiyat Fakültesi Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Olcay ailesinin fertlerinin yanı sıra; Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, yöneticilerimiz, eski yöneticilerimiz, şube kaptanlarımız, eski sporcularımız, kulüp çalışanları, taraftarlarımız, iş, siyaset, sanat ve spor dünyasından birçok isim ile Vedat Olcay'ın sevenleri katıldı.

Öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Merhum Vedat Olcay'ın cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Vedat Olcay için mevlut okutuldu

Cenaze töreninin ardından merhum Vedat Olcay için mevlut okutuldu. Faruk Ilgaz Tesislerimizde gerçekleştirilen organizasyona, Olcay ailesinin yanı sıra Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Doğan, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Fatih Şube Başkanı Yahya Uğur ile Vedat Olcay'ın yakınları ve sevenleri katıldı. Vedat Olcay'ın anıldığı mevlutte ruhuna dualar okundu.

Merhum Vedat Olcay'a Allah'tan rahmet; Olcay Ailesi, sevenleri ve tüm camiamıza bir kez daha başsağlığı dileriz.