Vincent Janssen: "Fenerbahçe’nin bir parçası olmak harika"

23.09.2017

Vincent Janssen: "Fenerbahçe’nin bir parçası olmak harika"

Hollandalı futbolcumuz Vincent Janssen, Beşiktaş galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada; “Fenerbahçe'nin bir parçası olmak harika” ifadelerini kullandı.

Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vincent Janssen, "İlk derbi maçıma çıktım, keyif aldım. Çok fazla şey oldu. Goller, kırmızı kartlar vardı. Maçın sonunda kazanan biz olduk. Takım halinde mutluyuz. Evimizde galibiyetle gittiğimiz için son derece memnunuz.” dedi.

Taraftarımızın yarattığı atmosferin önemine de değinen yıldız futbolcu, “Maç içinde hakem üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Onların işi bu. Maç içinde futbolcu olarak kararlarını net şekilde göremedim. Daha sonradan izlemem lazım ki değerlendirebileyim. Hakemlerin her şeyi görmesini de zorlaştıran bir atmosfer vardı. Kararları doğru muydu, yanlış mıydı bilmiyorum. Sahada olan biri olarak bunları şu an değerlendiremem. Gerçekten çok iyi bir atmosfer vardı. Taraftarlarımız harikaydı. Fenerbahçe'nin bir parçası olmak harika. Bu 3 puan taraftarlarımız içindi.” açıklamasında bulundu.

Penaltı pozisyonunu değerlendirerek sözlerini noktalayan Vincent Janssen, “Ben Pepe zannetmiştim, Tosic de olabilir bilmiyorum. Eğer bir gol ihtimali varsa tamamen ona odaklanırım. Gole gideceğim zaman bu düşünceyle hareket ediyorum. Eğer kaleye gidebiliyorsam giderim. Ben o şekilde oynuyorum." ifadelerini kullandı.