Yardımcı Antrenörümüz Fahrudin Ömeroviç Maçı Değerlendirdi

07.02.2018

Yardımcı Antrenörümüz Fahrudin Ömeroviç Maçı Değerlendirdi

Yardımcı Antrenörümüz Fahrudin Ömeroviç, 2-1'lik Akın Çorap Giresunspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Yardımcı Antrenörümüz Fahrudin Ömeroviç, “İlk baştaki avantajı iyi değerlendirdik. Maçın başında Giresunspor oldukça iyiydi. Maça iyi başladılar ve topa kolay sahip oldular, bunun sonunda da ilk golü buldular. Bakıldığında ilk başta bizim için bir sıkıntı söz konusuydu ama takım hemen toparladı. Maçın bazı bölümlerinde rakip de iyi oynadı, biz de iyi oynadık. Sonuç olarak sahadan galip ayrılarak turu geçtik.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finalindeki rakibimiz Beşiktaş eşleşmesini de değerlendiren Fahrudin Ömeroviç, “İlk önce bu maçı değil Pazar günü oynayacağımız Medipol Başakşehir maçını düşüneceğiz. Beşiktaş maçı sonra gelecek. Beşiktaş ile hem ligde hem de kupada oynayacağız. Derbi maçlar her zaman büyük heyecan demektir. O maça kadar zamanımız var. İlk hedefimiz Pazar günü oynayacağımız maça odaklanmak.” ifadelerini kullandı.

Son olarak ligin 21.haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir ile oynayacağımız karşılaşmayı değerlendiren Yardımcı Antrenörümüz Fahrudin Ömeroviç, “Şu anda baktığımızda Başakşehir ligin lideri ve puan avantajı var. Bizim mutlaka galibiyet almamız gerekiyor. Sonuçta bizim amacımız kazanmak ve kazanmak için sonuna kadar mücadelede edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.