Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantısında Buluştu

09.11.2017

Yeni Üyelerimiz Oryantasyon Toplantısında Buluştu

1907 Fenerbahçe Derneği Ailesine katılan yeni üyelerimiz, Dernek Merkezimizde düzenlediğimiz oryantasyon toplantısında plaketlerini Başkanımız Ali Y. Koç'tan teslim alarak resmen 1907'li oldular.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hizmet amacı ile kurulan Derneğimiz çatısı altında bir araya geldiğimiz yeni üyelerimizin birbirleri ve Yönetim Kurulu üyelerimizle tanışma fırsatı bulduğu oryantasyon toplantımız Dernek Lokalimizde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Genel Sekreterimiz Haşim Durusel tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başlayan toplantımızda, 1907 Fenerbahçe Derneği'nin tarihçesi görsel bir sunum eşliğinde üyelerimize aktarıldı. Daha sonra söz olan Başkanımız Ali Y. Koç, Derneğimizin üstlendiği misyon doğrultusunda Fenerbahçe adına ortaya koyduğu çalışmalar hakkında bilgileri yeni üyelerimizle paylaştı.

Konuşmaların ardından Başkanımız tarafından üyelerimize plaketleri ve üyelik kartları takdim edildi. Oryantasyon toplantımız plaket töreninin ardından fotoğraf çekimi ve düzenlenen kokteyl ile sona erdi.