Zeljko Obradovic: Maçın başından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle oynadık

10.02.2019

Zeljko Obradovic: Maçın başından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle oynadık

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Arel Üniversitesi Büyükçekmece galibiyetinin ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Basketbolcularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür eden Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, “Güzel bir maçtı. Maçın başından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle oynadık ve genç oyuncularımız da verilen fırsatları çok iyi kullandılar. Rakibin önemli oyuncuları oynamadı ve bu onlar için kritik bir durumdu. Maça çok iyi başladılar. Bizim için onların üç sayılık atışlarını durdurmak önemliydi. İlk çeyrekte altı tane üç sayılık basket attılar. Savunmamız da önemliydi ama ondan öte hücum açısından da iyi oynadık. Oyuncularıma bu iyi maç için, taraftarlarımıza da bu güzel atmosfer için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Son olarak 13-17 Şubat tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek Türkiye Kupası maçları hakkında da konuşan Koç Obradovic, “Çok özel bir maç serisi. Eleme usulü oynandığının farkındayız. Bunu düşünerek hazırlanmamız gerekiyor. Şu an ilk maçı düşünüyoruz. Sadece kazanmaya odaklandık.” ifadelerini kullandı.