Zeljko Obradovic ve Kostas Sloukas’ın Real Madrid Maçı Görüşleri

27.12.2017

Zeljko Obradovic ve Kostas Sloukas’ın Real Madrid Maçı Görüşleri

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 2017-2018 sezonu 15. maçında İspanya temsilcisi Real Madrid'i konuk ediyor. 28 Aralık Perşembe günü 20:45'te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanacak maçla ilgili Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve deneyimli oyuncumuz Kostas Sloukas, Resmi Sitemize açıklamalarda bulundu.

Maça değinen Zeljko Obradovic, "EuroLeague'de ilk yarının son maçına çıkıyoruz. Karşımızda, yaşadıkları birçok sakatlığa rağmen iyi basketbol oynayabilmenin yolunu bulmuş bir rakip olacak. Elbette biz de; Maccabi'ye karşı çok kötü bir maç oynadıktan sonra, taraftarlarımızın önünde daha iyi bir karşılaşma çıkarabilmeliyiz" dedi.

Oyun planına vurgu yapan Kostas Sloukas, "Salonumuzda bu sezon çok istikrarlı olamadık ve bunu geliştirmemiz gerekiyor. Real Madrid karşısında çok önemli bir mücadeleye çıkacağız, çünkü rakibimiz gerçekten iyi bir ekip. Biliyorum ki salonumuz tamamen dolu olacak. Oyunun ritmini 40 dakika boyunca kontrol edebilmemiz gerekiyor. Akıllı oynamalıyız çünkü karşımızda çok kaliteli bir takım var. Oyun planımıza sadık kalabilmek bu mücadeleyi kazanmanın anahtarı olacaktır" ifadelerini kullandı.