26.11.2012

1 Haftada 10'da 10

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbol, basketbol ve voleybol A takımları, geçtiğimiz hafta içerisinde Avrupa Kupları’nda olduğu gibi; bu hafta sonu da kendi liglerinde oynadıkları tüm maçları kazandı. Böylece takımlarımız 1 hafta içinde 10’da 10 yapmış oldu.

Geçtiğimiz hafta içinde Avrupa’daki mücadelelerinde sırasıyla Belçika’nın Asterix Kieldrecht, Romanya’nın Tomis Constanta, Fransa’nın Arras Pays d’Artois, Slovenya’nın Union Olimpija ve yine Fransa’nın Olimpik Marsilya takımlarını yenen Bayan Voleybol, Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol, Bayan Basketbol, Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol ve Profesyonel Futbol A Takımlarımız, bu hafta sonu yurt içinde, kendi ulusal liglerindeki mesailerinde de aynı çizgisini sürdürdü.

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız, Voleybol Bayanlar 1. Ligi’nin 6.haftasında Nilüfer Belediye’yi deplasmanda 3-0;  Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız Voleybol Erkekler 1. Ligi’nin 7.haftasında, Greenwich Saat TED Kolejliler’i 3-0; Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız TKBL 6.haftasında Tarsus Belediye’yi 77-60; Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımımız Beko Basketbol Ligi’nin 7. haftasında Türk Telekom’u 103-81 ve Fenerbahçe Profesyonel Futbol A Takımımız Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Gençlerbirliğini 4-1 yendi. Bu sonuçlarla, takım sporlarında, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tüm takımları 1 hafta boyuncu oynadıkları tüm maçları kazanmış oldu.