29.08.2011

"1 Milyon Taraftar Kart"

Değerli Üyelerimiz,

104 yıllık şanlı Fenerbahçemizin karşı karşıya bırakıldığı kabul edilemez sürecin birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağına inanıyor, ait olmaktan onur ve gurur duyduğumuz camiamızın gücüne güveniyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kulübümüzle birlikte birçok büyük projenin hayata geçirilmesi için elimizden gelen her türlü çalışmayı gerçekleştireceğiz. İlk etapta Kulübümüz tarafından başlatılan “1 milyon Taraftar Kart” kampanyası kapsamında Kulübümüze nasıl sahip çıktığımızı sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya göstermek üzere başta siz değerli üyelerimizin yoğun katılımlarını bekliyoruz.

1907 Fenerbahçe Derneği olarak; Kulübümüze en büyük katkıyı sağlama yarışında üyelerimizin mümkünse “PLATINIUM TARAFTAR KART” sahibi olarak örnek teşkil edecek boyutta bir destek göstereceğinden eminiz. Bu bağlamda şimdi hemen  "Taraftar Kart" sahibi olabilmeniz için detaylı bilgileri aşağıda sunuyoruz. Bu kampanyaya hali hazırda Taraftar Kart sahibi olsanız da katılabilir aynı zamanda ailelerinize, sevdiklerinize kart satın alarak, tanıdıklarınızı kart almaya özendirerek daha çok destek olabilirsiniz.

Biliyoruz… Büyük Fenerbahçe taraftarı için aslında 1 milyon sembolik bir rakam; bu kampanya 1 milyonu aşacaktır!

Saygılarımızla,

1907 Fenerbahçe Derneği

--------------------------------------------------------------------------------

Telefon;  0 216 444 1907'yi arayabilirsiniz.
Web; www.fenerbahce.org, www.fenerbahce.com.tr ya da www.biletix.com adreslerinden satın alabilirsiniz

SMS;  Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı telefonlarınızdan FBKART yazıp 7979'a sms gönderebilirsiniz. (Sadece Klasik Kart başvurularında geçerlidir)

Fenerbahçe Taraftar Kart özelliği olan Kredi Kartlarından edinmek için Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankaları şubeleri ya da internet siteleri aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe Platinium Kart        : 350 TL

Fenerbahçe Gold Kart               : 100 TL

Fenerbahçe Klasik Kart             :   35 TL

Üyelik ücretleri bir yıl için geçerlidir. 1 yılın sonunda Klasik Kart için 35TL, Gold Kart için 50 TL ve Platinium Kart için 150 TL'ye yenileme yapılabilir.