"1 Milyon Üye İçin Pedalla" Ekibi Yola Çikti

20.05.2016

"1 Milyon Üye İçin Pedalla" Ekibi Yola Çikti

Hedef 1 Milyon Üye Projesi kapsamında bölgesel çalışmalar yapmak, projeye bölgesel anlamda destek verip üye kazandırmak amacıyla oluşturulan  ‘1 Milyon Üye İçin Pedalla’ ekibi, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nden yola çıktı.


Trakya Bölgesi’ni kapsayacak kampanya boyunca Fenerbahçeli 2 bisikletli Hakan Sevin ve Salih Uzgur, sarı-lacivert bisikletleri ve üzerlerindeki Hedef 1 Milyon Üye tişörtleriyle yaklaşık 551 kilometrelik bir parkuru pedallayarak kat edecekler.


Bugün Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nden yola çıkan bisikletçiler, vapurla Avrupa yakasına geçtikten sonra ilk durak olan Beylikdüzü’ne gidecekler. Parkur, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi devam edecek. 5 günlük kampanya, Tekirdağ'da sona erecek.

 

Hakan Sevin ve Salih Uzgur, 551km’lik yorucu ve uzun parkurda, uğradıkları her lokasyonda üyelik işlemleri gerçekleştirilecek.
 

Tezahüratlar eşliğinde yola çıkmadan önce açıklamalar yapan Hakan Sevin ve Salih Uzgur, hiçbir şeyin kolay elde edilmediğini, Hedef 1 Milyon Üye Projesi’nin de uzun ve meşakkatli bir süreç olduğunu belirterek, projeyi yürütenlerin ve Fenerbahçe’nin mücadele gücüne vurgu yapmak adına böyle bir kampanyaya giriştiklerini söyleyerek, Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimize bu kampanyaya desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.
 

Güzergah üzerinde bulunan taraftarlarımızı, bisiklet ekibini karşılamaya ve kulübümüze üye olmaya davet ediyoruz.