1461 Trabzonspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

26.02.2013

1461 Trabzonspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 6. ve son hafta maçında 27 Şubat Çarşamba günü 1461 Trabzonspor ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde, Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı. Kasımpaşa maçının ilk on birinde yer alan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasından sonra dinlenmeye yönelik çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Dirk Kuyt, çalışmalarını salonda kendisine uygulanan özel program dahilinde sürdürürken özel işleri nedeniyle günü izinli geçiren Moussa Sow, Joseph Yobo ve Egemen Korkmaz antrenmana katılmadı.

1461 Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Futbol Takımımız, 27 Şubat Çarşamba günü tesislerimizde saat 14.00’te verilecek öğle yemeğinde bir araya gelecek.