"18. Şampiyonluğumuz Kutlu Olsun"

22.05.2011

"18. Şampiyonluğumuz Kutlu Olsun"

Başkanvekilimiz Nihat Özdemir, zor geçen bir sezonu şampiyonlukla tamamladıklarını belirterek, "18. şampiyonluğumuz kutlu olsun" dedi.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Başkanvekilimiz Nihat Özdemir, " Çok mutluyuz, tabii ki zor oldu. Trabzonspor’la son 10 haftada puan mücadelesine geçtik. 1 gol averajla şampiyon olduk. Geçen sene son maçta kaybettiğimiz şampiyonluğun çok negatif tesiri vardı. Oyuncular, teknik heyet ve camia bundan çok etkilenmiştik. Bu durumun etkisi altındaydık. İkinci yarıda 18 maçta 17 galibiyet inanılmaz bir şey. Evimizde de 17 maçta mağlup olmadık. 9 puan geride olmamıza rağmen puan puana şampiyon olduk. Camiaya hayırlı olsun" diye konuştu.


Fenerbahçe taraftarını tebrik eden Başkanvekilimiz Nihat Özdemir, "Manisa maçında ceza sınırına gelmiştik. Taraftarımızı o maçtan sonra uyardık, bültenler bastırdık. Takımını destekleyen taraftarları tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezonlarda da bunun devam etmesini istiyorum. 18. şampiyonluğumuz kutlu olsun. Herkese kutlu olsun" ifadelerini kullandı.