1907 Fenerbahçe Derneği Olağan Genel Kurul Toplantisi Yapildi

30.04.2013

1907 Fenerbahçe Derneği Olağan Genel Kurul Toplantisi Yapildi

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı Dernek Lokalimizde çok sayıda üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.Atatürk ve Kurtuluş Savaşı'nda şehit düşen Fenerbahçeli Sporcular, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz eski Milli Futbolcumuz ve Kulüp Müdürümüz Serkan Acar, vefat eden Kurucu Üyeler, Sporcular, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne emeği geçen Fenerbahçeliler ve tüm şehitler anısına yapılan saygı duruşunun ardından genel kurul gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

Genel Sekreterimiz Sayın Gökhan Akça tarafından 2012 görev dönemine dair gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgilendirmenin ardından Muhasıp Üyemiz Sayın Orlando Carlo Calumeno'nun mali tablolarla ilgili izahat ve açıklamaları Genel Kurul üyeleriyle paylaşıldı. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu'nun okunup görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu'nun ibraları, 2012 çalışma döneminin plan ve bütçesinin izahatı, görüşülüp onaylanmasının ardından Yönetim ve diğer kurulların asıl ve yedek olmak üzere seçilip onaylanması aşamasına geçildi.

Oylama sonucunda Sayın Ali Y. KOÇ 3 yıllığına yeniden 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlığına seçildi. Ali Y. KOÇ Başkanlığında oluşan Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan:
Ali Y. KOÇ

Yönetim Kurulu:
Gökhan AKÇA
Salih Ozan BALABAN
Simla Türker BAYAZIT
Erol BİLECİK
Orlando C. CALUMENO
A. Ruşen ÇETİN
Mustafa Kemal DANABAŞ
Bekir İRDEM
Mehmet Burhan KARAÇAM
Emre KURTTEPELİ
Ömer OKAN
Fethi PEKİN
Rıfat PERAHYA
Ömer TEMELLİ

Yedek Üyeler:
Ali DORUK
Can GEBETAŞ
Uğur HEPEROL
Ömer Koray UZUN
Murat ZORLU