1907 Sivas Tur Organizasyonu

24.05.2011

1907 Sivas Tur Organizasyonu

Fenerbahçemizin 18. Şampiyonluğunu ilan ettiği Sivasspor maçı için Derneğimizin düzenlediği tur organizasyonuyla Sivas'a gelen misafirlerimiz, 1907 ayrıcalığıyla unutulmayacak bir gün yaşadı.

SİVASSPOR - FENERBAHÇE TUR ORGANİZASYONUNDAN FOTOĞRAFLAR

 

 

22 Mayıs Pazar günü saat 13:00'te Türk Hava Yolları'nın özel seferi ile başlayan Sivas yolculuğu, kiralanan özel otobüslerle Şehir Merkezi'ne hareketle devam etti.Burada yerel rehberler eşliğinde Şehir Merkezine yapılan geziler ve Sivas Ticaret Odası'nda verilen yemek molasının ardından saat 18:00'de karşılaşmanın oynanacağı Sivas 4 Eylül Stadyumu'na hareket edildi.

 

Şampiyonluk için çıkılan son 90 dakikada 4 Eylül Stadı'nda yerini alan ve tezahüratlarıyla takımımızı ateşleyen taraftarlarımızın heyecanı bitiş düdüğüyle birlikte yerini büyük coşku ve sevince bıraktı. Kazanılan 18. şampiyonluğun coşkusu dönüş yolculuğunda doruk noktasına ulaşırken, uçakta kesilen şampiyonluk pastasıyla, marşlar ve tezahüratlarla İstanbul'a varıldı.

Derneğimizin düzenlediği tur organizasyonu Fenerbahçe tarihine altın harflerle yazılan 18. Şampiyonluğun ilanıyla son bulurken, tur'a katılan misafirlerimiz şampiyonluk coşkusunu 1907 ayrıcalığıyla yaşamış oldular.