1907 Ünifeb 10. Olağan Genel Kurul Toplantisi Yapildi

20.02.2013

1907 Ünifeb 10. Olağan Genel Kurul Toplantisi Yapildi

1907 ÜNİFEB Fenerbahçe Derneği'nin 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2013 Cumartesi günü 1907 Fenerbahçe Derneği Lokali'nde gerçekleştirildi.

Türkiye'nin çeşitli illerinden dernek üyelerinin yanı sıra 1907 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali KOÇ'un da katıldığı toplantı, Divan Kurulu Başkanı Atilla Çevik'in yaptığı açılış konuşmasının ardından şehitlerimiz, 1907 ÜNİFEB'e ve Fenerbahçe'ye emek vermiş merhumların anısına yapılan saygı duruşu ve ardından okunan İstiklâl Marşı'yla başladı.

Genel Kurul'da ilk sözü Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Dömekeli alarak Şubat2012 - Şubat2013 dönemi içinde yapılanları değerlendirdi. Yusuf Dömekeli'nin konuşmasının ardından Denetleme Kurulu Raporu'nun sunumu ve geçmiş dönem Yönetim Kurulu’nun ibrası gerçekleştirildi. İbranın gerçekleştirilmesiyle söz alan başkan adayı Sercan Çetin'in yeni dönem planlarını ve Yönetim Kurulu'nu tanıtımını içeren konuşması sonrası ilk oturum sona erdi.

Konuşmaların ardından geçilen oylamada, yeni Yönetim Kurulu 114 geçerli, 1 geçersiz oyla kabul edildi. Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Çetin'in kürsüye gelerek teşekkür konuşmasını yapmasının ardından 1907 Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali KOÇ kürsüye gelerek, 1907 ÜNİFEB ve Fenerbahçe hakkında görüşlerini belirtti. 10. Genel Kurul bazı dernek üyelerinin kürsüde görüş belirtmesinin ardından sona erdi.

Genel Kurul'un tamamlanmasının hemen ardından bir toplantı yapan 2013-2014 dönemi 1907 Üniversiteli Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu görev dağılımını şu şekilde belirledi:

Şubat 2013 - Şubat 2014 Dönemi
Başkan:
Sercan ÇETİN - İstanbul Teknik Üniversitesi

Başkan Vekili:
Enes Erdoğan - İstanbul Teknik Üniversitesi

Başkan Yardımcısı:
Serhat Güney - Beykent Üniversitesi

Genel Sekreter:
Nida Ören - İstanbul Üniversitesi

Muhasip Üye:
Özlem Yıldırım - Marmara Üniversitesi

Örgütlenme ve Üyelik Komitesi Sorumlusu:
Çağatay Karlıtepe - Ankara Üniversitesi

Kurumsal İletişim Sorumlusu:
Abdurrahman Yılmaz - Yıldız Teknik Üniversitesi  

Organizasyon ve Projeler Komitesi Sorumlusu:
İlker Subaşı - Beykent Üniversitesi

Tribün Komitesi Sorumlusu:
Fırat Begeçarslan - İstanbul Üniversitesi

Veritabanı ve İstatistik Komitesi Sorumlusu:
Umut Çağrı Oğuz - İstanbul Teknik Üniversitesi

Web Komitesi Sorumlusu:
Burak Biçer - İstanbul Teknik Üniversitesi

Ürün Komitesi Sorumlusu:
Özlem Yıldırım - Marmara Üniversitesi

Adem Burak DÖNER - Sakarya Üniversitesi (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Atakan ATASOY - Dokuz Eylül Üniversitesi (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Burak SİVRİKAYA - Boğaziçi Üniversitesi (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Cesur YAPICIOĞLU - Uludağ Üniversitesi (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Damla YAĞMUR - İstanbul Teknik Üniversitesi (Ürün Komitesi)

Hüseyin AKKAYA - Yıldız Teknik Üniversitesi (Organizasyon ve Projeler Komitesi)

Hüseyin Fırat İNAN - TOBB ETÜ (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Mehmet ŞAHİN - Yıldız Teknik Üniversitesi (Örgütlenme ve Üyelik Komitesi)

Oflaz KORKMAZ - İstanbul Üniversitesi (Tribün Komitesi)