1907Ünifeb'in 9. Konsey Toplantisi Yapildi

09.09.2012

1907Ünifeb'in 9. Konsey Toplantisi Yapildi

Fenerbahçe taraftar derneklerinden 1907Ünifeb, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği olağan toplantısının dokuzuncusunu Okan Üniversitesi’nde yaptı.

3 gün süren ve İstanbul ile Anadolu’daki üniversitelerin temsilcilerinin hazır bulunduğu olağan toplantının son gününe kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Dernek Başkanımız Ali Koç  ve Kulübümüz Asbaşkanlarıdan Ömer Temell'nin yanı sıra Genel Sekreterimiz Gökhan Akça, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Uğur Heperol, Rıfat Perahya ve Kemal Danabaş da katıldı.

Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ve Dernek Başkanımız Ali Koç, olağan toplantının son gününde düzenlenen panelde, 1907 ÜNİFEB’lilerin soruların yanıtladı;  karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Panelin ardından, Ali Koç, Derneğimiz tarafından hazırlanan ve Fenerbahçemizin 100 yıllık şanlı tarihini tarihi belgeler eşliğinde anlatan Asr-ı Fener isimli eseri, 1907 ÜNİFEB’e hediye etti.

Toplantı, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 1907 UNİFEB’li öğrenciler, Başkanımız Aziz Yıldırım’ı Okan Üniversitesi’nden tezahüratlarla uğurladı. 1907 ÜNİFEB Başkanı Yusuf Dömekeli, kendilerini yalnız bırakmayan Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimize teşekkürlerini iletti.