20. Cumhurbaşkanliği Kupasi Sahibini Buluyor

16.10.2012

20. Cumhurbaşkanliği Kupasi Sahibini Buluyor

Kadınlar basketbolda, 20. Cumhurbaşkanlığı Kupası, 17 Ekim Çarşamba günü(Yarın), Ankara'da, geçen sezonun lig şampiyonu Fenerbahçemiz ile play-off finalisti Galatasaray arasında oynanacak maçın ardından sahibini bulacak.

Fenerbahçe ile Galatasaray'ı karşı karşıya getirecek 20. Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesi takım antrenörleri, oyuncular ve TBF yetkilileri Ankara'da bir basın toplantısı düzenledi.

Maçın oynanacağı Ankara Spor Salonu'ndaki toplantıda konuşan Fenerbahçe Antrenörü Roberto Iniguez De Heredia, "Sezonun çok başında oynanacak bir maç bu. İki takım da sadece yarınki maç için değil, tüm sezon için hazırlıklarını yapıyor. Burada elimizden geleni yaparak iyi oynamaya çalışacağız. Biz iyi oynayarak taraftarlarımızı mutlu etmeye çalışacağız. Onların da destekleri bizi olumlu yönde etkileyecektir" dedi. Oyuncularımızdan Esmeral Tunçluer ise "Öncelikle güzel bir maç olmasını diliyorum. Çekişmenin ve heyecanın da üst seviyede yaşanacağını düşünüyorum. Takım olarak elimizden geleni yaparak sezona kupayla başmak istiyoruz. Taraftarlarımızı da maça davet ediyoruz" diye konuştu.

Maç saat 19.00'da başlayacak ve SkyTürk360 kanalından canlı yayınlanacak.