3D Galatasaray-Fenerbahçe Derbisi

14.03.2011

3D Galatasaray-Fenerbahçe Derbisi

Dünyanın sayılı derbileri arasında yer alan, 100 yılı geride bırakan ezeli rekabetin futbol keyfi Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek 18 Mart 2011 Cuma günü saat 21.00’de üçüncü boyuta taşınıyor.

1907 Fenerbahçe Derneği Üyeleri ve misafirlerinin Fenerbahçemizin Türk Telekom Arena’da ilk kez oynayacağı, Lig Şampiyonluğumuz için büyük önem taşıyan Galatasaray derbisini 3D teknolojisi ile izleyebilmeleri amacıyla yayıncı kuruluş Digitürk, Sony ve Arçelik ile işbirliği yapılmış, 3D yayınların Dernek Merkezimizdeki teknik altyapıları sağlanmıştır. Tedarik edilen özel gözlükler ile Konferans Salonumuzda, Bahçe ve Restoranımızın belirli bölümlerinde 3D yayınların izlenebileceğini, diğer televizyonlarımızdan her zamanki HD yayınımızın hizmetinizde olacağını bilgilerinize sunarız.


Derneğimizde ilk defa üç boyutlu izlenecek derbi maçında ayrıca yine bir ilk gerçekleştirilerek maç öncesi Lig TV ile canlı bağlantılar yapılacaktır. Bu önemli gecede hep birlikte olmak dileği ile Fenerbahçemize gönülden başarılar dileriz.


Saygılarımızla,


1907 Fenerbahçe Derneği