Ader Mensuplari Konyaspor Maçinda Konuğumuz Oldu

09.11.2015

Ader Mensuplari Konyaspor Maçinda Konuğumuz Oldu

Fenerbahçemizin Torku Konyaspor ile oynadığı Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 11. Hafta mücadelesinde 1907 Tribünü'nde Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği'nden (ADER) misafirlerimizle birlikte Fenerbahçemizi destekledik.


Zihinsel engelli çocukların topluma kazandırılması ve eğitimleri konusunda çalışmalar yürüten ADER Derneği’nin eğitmenleriyle birlikte 25 genç misafirimizi Fenerbahçe - Torku Konyaspor karşılaşmasında 1907 Tribünü'nde ağırladık. Hep birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından ilk kez bir futbol müsabakasını canlı olarak izleyen misafirlerimizin heyecan ve sevinci gözlerinden okunurken bizler de galibiyet coşkusunu çocuklarımızla paylaşmanın büyük mutluluğunu yaşadık.


Şişli Belediyesi ile Otizm, Mental ve Down Sendromlu çocukların eğitimlerini tamamlaması, sahip oldukları bilgi ve becerileri kullanabilmesi konusunda faaliyetler yürüten ADER'e bu güzel birlikteliğe imkan sağladıkları için teşekkür ediyor, kıymetli çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Zihinsel engelli çocukların yarınlara umutla bakmaları için çalışmalarını sürdüren ADER’in sağlanacak her türlü katkıyla daha güzel işlere imza atacağına yürekten inanıyoruz.