Ael Limassol Maçi Hazirliklari

04.11.2012

Ael Limassol Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi’ndeki dördüncü maçında, 8 Kasım Perşembe günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda AEL Limassol ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman, saat 11.00’de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü.

Egemen Korkmaz dışındaki bütün oyuncularımızın yer aldığı antrenmanda, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçının ilk on birinde görev alan oyuncularımız rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise üst sahada koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Ardından dar alanda yapılan pas organizasyonları ve çift kale maçla antrenman sona erdi.

Egemen Korkmaz ise tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı olarak tesislerimizde sürdürdü.

Takımımız, AEL Limassol maçı hazırlıklarına, 5 Kasım Pazartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 11.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.