Akhisar Belediye Gençlik Ve Spor Maçinin Hazirliklari Başladi

22.09.2014

Akhisar Belediye Gençlik Ve Spor Maçinin Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig’in 4.haftasında 28 Eylül Pazar saat 19.00’da Manisa 19 Mayıs Stadı’nda Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarına başladı.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.


Gaziantepspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla tamamlarken, diğer oyuncularımız ise üst sahada koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Ardından dar aladan hücum ve defans organizasyonları çalışan futbolcularımız, yine dar alanda yaptıkları çift kale maçla antrenmanı tamamladı.


Egemen Korkmaz ve Raul Meireles takımdan ayrı yaptıkları özel programla antrenmanı tamamlarken, aşil tendonlarında ağrıları bulunan Selçuk Şahin, tedbir amaçlı tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.


Fenerbahçemiz, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçının hazırlıklarını 23 Eylül Salı günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Antrenman saat 18.00’de başlayacak.