Akhisar Belediye Maçi Hazirliklari Başladi

30.10.2012

Akhisar Belediye Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında, 3 Kasım Cumartesi günü, Manisa 19 Mayıs Stadı’nda, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00 başladı ve 1 saat 10 dakika sürdü. Dünkü MP Antalyaspor maçının ilk on birinde başlayan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman dayanıklılık koşusuyla sona erdi.

Oyuncularımız Raul Meireles, Joseph Yobo ve Mehmet Topuz, takımdan ayrı olarak, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde yaptıkları dayanıklılık ve kondisyona yönelik çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Mehmet Topal ve Egemen Korkmaz ise, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Takımımız, 31 Ekim Çarşamba gününü izinli olarak geçirdikten sonra, Akhisar maçı hazırlıklarına 1 Kasım Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 11.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.