Akhisar Belediye Maçi Hazirliklari Başladi

21.03.2013

Akhisar Belediye Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, 3 günlük iznin ardından, Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında, 31 Mart Pazar günü, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00’de başlayan antrenman,1 saat 30 dakika sürdü. Antrenman, ısınma hareketlerinin ardından salonda yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarıyla başladı. Ardından sahaya çıkan oyuncularımız, pas organizasyonlarının ardından dayanıklılık koşusuyla antrenmanı tamamladı. İlk bölümde, salonda takımla birlikte çalışan Joseph Yobo, daha sonra özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Pierre Webo da takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı noktaladı.

Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal’ın tedavilerine devam edildi. Gribal enfeksiyon geçiren Milos Krasic’in tedavisine başlandı.

A Milli Takımımızın kadrosunda bulunan Bekir İrtegün, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım ve Volkan Demirel, ülkelerinin milli takımında bulunan Reto Ziegler, Moussa Sow, Raul Meireles ve Dirk Kuyt, U20 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan Salih Uçan, U19 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan Recep Niyaz ve A2 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan Beykan Şimşek antrenmanda yer almadı.

Akhisar Belediye maçı hazırlıkları, 22 Mart Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 10.30’da başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.

Antrenmanda konuklarımız vardı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şubesi’nin organizasyonuyla Can Bartu Tesisleri’nde gelen bir grup çocuk, Fenerbahçemizin bugün yaptığı antrenmanı izledi. Tesisleri gezen ve futbolcularımızla hatıra fotoğrafı çektirip onlardan imza alan çocuklar, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’a da çiçek hediye etti.