Akilli Stadyum Fenerbahçe-Akhisar Maçinda Taraftarlarla Buluşuyor!

04.10.2015

Akilli Stadyum Fenerbahçe-Akhisar Maçinda Taraftarlarla Buluşuyor!

Taraftarlar, Ülker Stadyumu  Şükrü Saracoğlu Stadı Spor Kompleksi’nde artık  hızlı ve kaliteli iletişim keyfine vararak maç izleyecek!
 

Daha önce futbolseverleri Türkiye’de gerçek anlamda ilk kez ‘en akıllı stat’ kavramıyla tanıştıracak olan dev projenin detayları,  Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Önder Fırat’ın katıldığı törenle kamuoyuna duyurulmuş, Yeni Nesil Stadyum projesinin taraftara sunacağı fırsatları duyurulmuştu. Taraftarımızın merakla beklediği akıllı stadyum projesi Fenerbahçe-Akhisar Bld. maçında hizmete sunulacak.
 

Fenerbahçeliler maç öncesi ve maç anında kesintisiz bir şekilde internete bugün itibariyle  girebilecek.
 

İşte Yeni Nesil Stadyumun taraftarlarımıza sağlayacağı yenilikler;
•         Maç heyecanı ile gol sevincini daha coşkulu yaşamaları ve bu coşkuyu internet üzerinden paylaşmaları için pek çok yeni ve eşsiz uygulama sunacak.
•         Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Türkiye’nin en akıllı ve 4.5G teknolojisine hazır ilk stadı akıllı olacak.
•         Stadımız, 4.5G ve diğer yeni nesil teknolojilere uyumlu mobil şebeke altyapısıyla taraftarlarımız akıllı telefonları üzerinden de hızlı ve kesintisiz internet deneyimi yaşayacak. 
•         Nani kadar hızlı, Van Persie kadar kaliteli iletişim keyfine vararak maç izleyecek!
•         Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Taraftara Daha konforlu ve eğlenceli bir stadyum deneyimi  sunacak.
•         Stadımızda  400’den fazla noktadan kapsama sağlanacak.
•         Stad içinde 400’den fazla dijital ekran olacak.
 

Akhisar maçına gelecek Fenercell’li ve Fenernet’li taraftarlar Wifi hizmetinden ücretsiz faydalanırken, diğer operatör kullanıcıları misafir kullanıcı olarak girerek 15 dakika boyunca wifi hizmetinden ücretsiz faydalanabilecek. 
 

Maça gelecek  taraftar TTNET Wifi’a nasıl ücretsiz bağlanacak?
 

Cihazınızın Wifi özelliğini açın ve kablosuz ağlardan FB TTNET WİFİ ağına bağlanabilirsiniz. Otomatik olarak veya  bir tarayıcı açtığınızda Wifi karşılama sayfasına yönlendirilecek.
 

Wifi bağlanma anında karşınıza çıkacak ekranda:
 

TTNET / FENERNET Müşterisiyim
TTNET FENERNET Müşterisiyim menüsüne tıkladıktan sonra çıkan alana kullanıcı adı ile TTNET tek şifrenizi girin.
TTNET / FENERNET  müşterilerinin Wifi kullanımları ücretsiz hediye paketlerinden düşecektir.
 

AVEA/ Fenercell  Müşterisiyim
Avea/Fenercell Müşterisiyim menüsüne tıkladıktan sonra çıkan alana telefon numaranızı girerek, gelen doğrulama kodunu ilgili alana girin. Avea / Fenercell müşterilerinin Wifi kullanımları da ücretsiz hediye paketlerinden düşecektir.
 

Misafir kullanıcıyım
Misafir uygulamacıyım menüsüne tıklayarak 15 dakika boyunca bedava kullanabilecek sonrasında ise kullanmak isterse kredi kartı veya mobil ödemeyle paket satın alabilecek.
 

15 dakika Ücretsiz
15 dakika ücretsiz Wifi kullanım hakkı stadyuma gelen tüm seyircilere haftalık 1 kez geçerli olacak şekilde verilecektir. 15 dakikalık ücretsiz kullanımınız bittikten sonra, yukardaki diğer giriş seçeneklerinden Wifi kullanımlarına devam edebiliriz.
 

15 dakika ücretsiz menüsüne tıkladıktan sonra çıkan alana telefon numarasını girerek, cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu ilgili alana girerek internete bağlanabileceksiniz!