Akşam Antrenmanindan Notlar

08.02.2013

Akşam Antrenmanindan Notlar

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında, 10 Şubat Pazar günü, deplasmanda Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde akşam saatlerinde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 19.00’da başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Afrika Uluslar Kupası’nda bulunan Joseph Yobo hariç Milli takımlarda olan oyuncuların da katıldığı antrenmanda hazırlık maçlarında ilk on birde görev alan futbolcular antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla tamamlarken, diğer oyuncular da takımla çalıştı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Kanat organizasyonlarıyla süren antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.  Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok ve Serkan Kırıntılı da çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürdü.

Sezer Öztürk bugünkü antrenmanı özel program eşliğinde tamamlarken, Selçuk Şahin ise antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. Öte yandan Fenerbahçe A2 Takımının kadrosunda bulunan Kalecimiz Erten Ersu ile oyuncumuz Beykan Şimşek antrenmana katılmadı.

MİY maçı hazırlıkları, 8 Şubat Cuma günü yapılacak antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’da başlayacak bu antrenman basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.